Michl Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład struktury niemieckiej grupy logistycznej Karl Michl OHG i jest powiązana nie tylko kapitałowo, ale i operacyjnie z licznymi jednostkami w całej Europie.

Codziennie ponad 100 pracowników grupy Michl służy swoją wiedzą i doświadczeniem licznej rzeszy klientów, a w połączeniu operacyjnym nie tylko z innymi jednostkami, ale i z partnerami logistyczno – transportowymi oferuje odbiorcom swoich usług szybki, rzetelny i korzystny cenowo serwis logistyczny zorientowany w pełni na klienta!

W dobie kryzysu oraz ogólnie słabej kondycji gospodarki światowej, staramy się utrzymać wysoki poziom świadczonych usług, który jest korzystny również cenowo.

Każdy Klient może na nas polegać nie tylko w kwestii przewozu wszelakich materiałów standardowymi pojazdami o nośności od 1,5 do 25 ton, znajdzie również w palecie naszych usług transport pojazdami specjalistycznymi (od chłodni po gabaryty) oraz usługi magazynowe, przeładunkowe oraz dystrybucję towarów.

Wycena usług, czas ich realizacji oraz jakość naszej pracy są czynnikami przemawiającymi na naszą korzyść. Klient w całości może nam powierzyć swoje interesy i na życzenie być na bieżąco informowany o postępie procesu.
Jako ludzie parający się szeroko pojętą logistyką od kilkunastu lat, doskonale zdajemy sobie sprawę, iż w dzisiejszych czasach nie tylko zorientowany korzystnie cenowo na Klienta serwis jest gwarancją naszego sukcesu. Fachowość świadczonych usług, terminowość oraz profesjonalne podjęcie wyznaczanych nam zadań ma według nas nie mniejsze znaczenie.

Dlatego kierując się tymi założeniami od tak długiego czasu mamy przyjemność obsługiwać całe spektrum klientów od małych firm rodzinnych po międzynarodowe koncerny.
Kilkuletnie doświadczenie oraz znajomość specyfiki rynku naszych spedytorów zaowocowało wysoką jakością usług oraz profesjonalną obsługą każdego Klienta w kilku językach: angielskim, niemieckim, włoskim oraz rosyjskim

Mamy nadzieję, iż nasza strona przybliży Państwu nieco nasz profil działalności oraz umożliwi nawiązanie stałej i owocnej współpracy na długi czas !